Zaregistrovaní pretekári

Pretekári, ktorí neuhradili štartovné sa nebudú počítať do prezenčnej listiny (nemajú isté miesto v štartovacej listine)

Juniori

Meno Priezvisko Klub
Kristián Brezáni Rajec
Juraj Mlynarčík TJ Družba Smrečany-Žiar

Juniorky

Meno Priezvisko Klub
Andrea Bruncková skialpinista.sk

Ženy

Meno Priezvisko Klub
Ľubomíra Kalinová BB
Tamara Hudečková Fialové Kobry
Zuzana Triznová Rozbeháme Liptovský Mikuláš
Lucia Zacharová Makalu team
Janka Kuzmová Maratón klub Rajec
Pavla Uherková HO Mosty
Zuzana Jančiová Moji ľudia Černová
Dominika Vanáková Maratón klub Rajec
Ľubomíra Krotáková Liptovský Mikuláš
Jana Dudová TJ Družba Smrečany - Žiar
Zuzana Miková ŠK Oravaman
Ema Sitková Zvolen
Janka Žideková ŠKP Žilina
Mária Papčová Ružomberok

Muži do 40 rokov

Meno Priezvisko Klub
Ivan Mitošinka Chlpaté gazely
Milan Macko Penzion Maria
Miroslav Kobliska Bratislava
Petr Hudeček Opavské dupy
Rastislav Švec HAPPY FEET
Martin Beránek Bernolakovo
Lukas Belak Smrecany
Ján Piala Maratón klub Rajec
Kristián Macko Ružomberok
Ján Brodňan Rajecké Teplice
Štefan Brezáni Maratón klub Rajec
Matej Petran CF LM
Peter Ceniga Púchov
Lukas Bartak Kobra Bratislava
Michal Hošala Marathon BB team
Stanislav Straka Pezinok
Marián Macko BK Biely Potok
Tomáš Nemec Vermis
Juraj Macko Bratislava
Norbert Ondruška Pezinok
Peter Benko -
Lukáš Brezáni MK Rajec
Marek Pavuk PavucikSport team
Miloš Bruncko Apartmány Butterfly Bešeňová
Miroslav Vermeš Vlková
Jakub Nemec Bešeňová
Martin Revaj Zbojnícka chata
Michal Durdiak Liptovský Mikuláš
Jozef Puttera LK Opalisko
Peter Jurečka SV Nikar
Lukáš Trizna Skialp Bobrovec
Martin Šramo Ružomberok
Adam Marko FS Váh

Muži do 50 rokov

Meno Priezvisko Klub
Martin Kelčík Liptovské Sliače
Tomáš Húska Liptovský Michal
Pavol Novotný HAPPY FEET
Ivan Kán Continental Sport Club Zvolen
Martin Jurčo Liptovský Hrádok
Janko Vanák Maratón klub Rajec
Branko Somora Kordicky hrebenak
Igor Jakubócy behpezinkom.com
Zdeno Chára KBL Jasná
marian janovcik podturen
Jozef Fašanga Detva

Muži nad 50 rokov

Meno Priezvisko Klub
Zdeno Koleda ŠKP Žilina
Pavol Uhlárik Maratón klub Rajec
Milan Styk Banská Bystrica
Peter Železník ŠK Oravaman
Ivan Bocko CKC Černová
Igor Nemec GRENSTAVE
Milan Celerin TAT Martin

Mužské dvojice do 80 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Klub bežca
Andrej Antoška TJ Družba Smrečany - Žiar Slavomír Hološ TJ Družba Smrečany - Žiar
Andrej Meňhart Topoľčianky Michal Kokles Topoľčianky
Vladimír Kubinda RehabTeam Jakub Kmeťko RehabTeam
Milan Kamenský RaKam Team Michal Rak RaKam Team
Vladimír Dolinec TJ Sokol Chvatimech Peter Farkaš TJ Sokol Chvatimech
Michal Kašuba KPHC Turčianske Teplice MIchal Kubík KPHC Turčianske Teplice
Andrej Čvartinský Višňové Vladimír Čvartinský Višňové
Matej Mrázik bez Samo Trizna SK Ziarska dolina
Peter Szelepcsenyi STG Juraj Szelepcsenyi STG
Marián Haluška LM Šimon Parobek LM
Michal Kováčik SK Žiarska dolina Gregor Šimún SK Žiarska dolina
Vladimír Sýkora Drevenica u Vinklíka Dávid Bíroš Drevenica u Vinklíka
Matko Baran MaguraRun Matik Oravec MaguraRun
Dávid Hudák ELTEK Martin Jezný ELTEK
Martin Kello kello-bros Peter Kello kello-bros
Miroslav Marušiak TJ Družba Smrečany Žiar Matej Križian Smrečany
Šimon Klimčík Sportby / Tri Tatry Triathlon Team Jozef Hlavčo SALOMON/SUUNTO
Ján Šulc KAL Jasná Jakub Harbach KAL Jasná

Mužské dvojice do 100 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Klub bežca
Michal Frank HZS Nízke Tatry Marek Biskupič HK Jasná
Zbyněk Poddaný LK Družba Smrečany Žiar Jakub Boroš LK Družba Smrečany Žiar
Tomas Hladik SMARTYhodinky.sk Lukas Hladik SMARTYhodinky.sk
Peter Lempeľ Rusnáci Slavomír Jusko Rusnáci
Martin Pagáč Lišiaci z Považia Ján Balušík Lišiaci z Považia
Martin Hrotík Vissim Jozef Janovčík Vissim
Peter Klasovitý Cykloklub LM Martin Hatala Moji ľudia Černová
Martin Žiška Matrtaj Race Team Ján Žiška Matrtaj Race Team
Jaroslav Válek TJ Družba Smrečany Žiar Juraj Mlynarčík TJ Družba Smrečany Žiar
Dušan Borsík HZS Nizke Tatry Peter Huska HZS Nizke Tatry

Mužské dvojice nad 100 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Klub bežca
Peter KUNA L. Ondrašová Slavomír DOBÁK ŠK Copyservis L. Mikuláš
Peter Keveš BB Daniel Števula BB
Ján Žiška Matrtaj Race Team Milan Krajčí Matrtaj Race Team
Vladimír Poprac ŠK Morava Juraj Sedláček ŠK Morava
Ľubomír Pekara Medveďák Jaro Stupňan Medveďák
Ladislav Kandera Knac Ružomberok Miroslav Tomo Knac Ružomberok
Ľubomír Kollár Davorin.sk Peter Bodnovič CK LEV Levoča

Ženské dvojice

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Klub bežca
Nina Števulová UMB Biatlon team Diana Kaščáková UMB Biatlon team
Deniska Kasanická Neverím! Konečne! Katarínka Hybenová Neverím! Konečne!
Gabriela Červenková Vissim s.r.o. Petra Navrátilová Vissim s.r.o.
Andrea Šuchtárová Matrtaj Race Team Miroslava Vyskoková Matrtaj Race Team
Lenka Gajancová Neuro baby Barbora Sotáková Neuro baby
Zuzana Kasmanová Maratón klub Rajec Petra Cibulková Maratón klub Rajec
Alenka Budiaková MaguraRun Vandulienka Hošeková MaguraRun

Zmiešané dvojice

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Klub bežca
Ján Smitka FreerideLM Michaela Klobušiaková Bobrovec
Patrik Sedláček CALMA TEAM Michaela Sedláčková CALMA TEAM
Jozef Šefčík Z kopca to ide ľahšie Martina Sendreiová Z kopca to ide ľahšie
Jakub Skalka Nábytok Beták Petra Vavříková Nábytok Beták
Veronika Váleková TJ Družba Smrečany Žiar Matej Hrnčiar TJ Družba Smrečany Žiar
Branislav Michalec Maraton klub rajec Miriama Brezaniova Maraton klub Rajec
Ivana Mrázová Palúčanský endemit Michal Urban Palúčanský endemit
Alena Janíčeková TJ Družba Smrečany Žiar Ján Janíček TJ Družba Smrečany Žiar
Eduard Grácik Jurassic bike team Dolný Kubín Monika Chovanová Jurassic bike team Dolný Kubín
Richard Demeter Davorin.sk Katarína Paulínyová AK ZŤS Martin