Zaregistrovaní pretekári

Juniori

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Samo Machaj 17.03.2003 Meteor Dolný Kubín
Róbert Judiak 16.11.2003 KB Breza
Marek Žiška 05.09.2001 TJ TATRAN Hybe
Štefan Evin 09.04.2001 Rokytov
Dominik Gawlas 02.08.2019 TERVEL team
Lukáš Ondrejka 05.01.2001 Bicyklom po Slovensku

Juniorky

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári

Ženy

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Barbora Danková 18.09.1991 Skialp Bobrovec
Ľubka Šúthová 21.03.1992 Bežci VK
Janka Pialová 23.12.1989 Maratón klub Rajec
Monika Chovanovà 19.01.1987 HK James Dolný Kubìn
Simona Triznová 21.07.1990 Sportakus Cycling Team
Zuzana Jančiová 27.05.1992 Moji ľudia Černová
Martina Bellušová 14.01.1987 ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
Lucia Dodoková 29.05.1976 Bohu na slávu, blížnemu na pomoc
Zuzana Palenikova 12.11.1980 MPKDolny Kubin

Muži do 40 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Michal Chodas 13.11.1987 Neopúštaj sa !
Peter Pasečný 15.04.1981 Bratislava
Stanislav Straka 24.10.1984 PROefekt
Michal TOKÁR 07.03.1982 Šušky-hrušky
Ján Brašeň 28.03.1985 Králiky
Jakub Šiarnik 14.11.1994 Smrečany
Ján Piala 30.08.1992 Maratón klub Rajec
Juraj Slovík 01.08.1991 Horoklub Baranec
Jozef Klimko 15.06.1986 -
Lukáš Belák 04.01.1989 Rožňava
Jakub Kuzma 30.09.1988 Žilina
Ján Brodňan 02.05.1988 Rajecké Teplice
Norbert Nižný 25.02.2000 Rajecké Teplice
Martin Darvaši 05.05.2000 Chata Plesnivec
Jakub Olejár 24.10.1984 Lekáreň Avicena
Michal Durdiak 08.12.1988 CF LM
Ľubomír Valko 02.02.1992 Pro body Košice
Lukáš Nemčík 18.01.1993 Pro-body triatlon team
Lukáš Trizna 07.09.1985 Skialp Bobrovec
Pavol Belluš 30.01.1984 Liptovský Mikuláš
Gabriel Kňaze 30.04.2000 GeoSport
Dominik Petho 19.05.1994 Tatranské Orly
Ivan Hudák 11.03.2000 Filištín team
Matus Danko 19.10.1988 Skialp Bobrovec/Scarpa
Michal Húska 30.07.1980 Liptovský Mikuláš
Martin Sarvaš 18.01.1991 Besne Betale
Roman Trtek 28.01.1986 Liptovský Ondrej
Lukas Cief 01.04.1989 ReelTech.sk
Martin Užík 27.08.1992 Xyz
Peter Adamčík 13.05.1982 -
Andrej Sarvaš 15.04.1988 Skialp Klub Piešťany
Lukáš Harakaľ 05.07.1985 HopHop tím
Radko Šinko 07.11.1986 Slobodný Tibet
Matúš Kováčik 09.04.1984 Banská Bystrica
Ľuboš Caban 12.04.1986 Bicyklom po Slovensku

Muži do 50 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Jaroslav Čík 23.09.1978 Športový triatlonový klub Pezinok
Pavol Novotny 02.04.1975 HAPPY FEET
Dalibor Pelach 21.06.1973 R-BIKE Dolný Kubín
Vladimir Krška 24.04.1973 Žaškov
Marek Revaj 03.04.1977 ...varuj dušu na doline
Jozef Machaj 05.02.1973 HK James Dolný Kubín
Michal Ryša 27.01.1976 Vysoké Tatry
Martin Jurčo 12.09.1978 ŠK Balvan
Roman Králik 14.12.1973 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš
Zdeno Koleda 23.02.1971 ŠKP ŽILINA
Marek Voška 27.02.1978 KB Breza
Milan Niňaj 06.07.1974 BK opalisko
Miroslav Jurčo 26.10.1978 Liptovský Hrádok
Milan Vreštisk 07.10.1972 VR racing Team Hriňová
Pavel Říha 27.06.1977 Frýdlant nad Ostravicí
Peter Dodok 13.12.1974 Slovalco
Stefan Sumerling 19.11.1971 Stefano -Fitnesport
Tomáš Gazdarica 03.06.1976 Ružomberok v pohybe
Boris Krajci 28.09.1974 Liptovsky Mikulas
Milos Pelach 11.06.1978 Malinô Brdo race club
Milan Madaj 08.05.1970 James Bobrovec
Martin Durec 10.07.1975 Molfit
Miroslav Vanko 14.02.1973 Dom srdca Martin
Erik Binder 22.09.1976 Svätý Anton

Muži nad 50 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Roman Poláček 29.06.1966 Šaľa
Milan Styk 22.12.1964 Horoklub UMB Banská bystrica
Eduard Gràcik 20.09.1958 HK James Dolný Kubìn
Miroslav Sobek 12.04.1956 BK Lysá
Milan Jánošík 25.08.1961 Malinoskialpteam
Ľubomír Kudlička 04.06.1966 Malinô Brdo race club
Richard Demeter 07.12.1965 Rajec
František Hrtánek 23.03.1968 Udiča

Mužské dvojice do 80 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Michal Sabo 07.09.1982 redByte Vladimir Kubinda 05.08.1983 redByte
Miroslav Jež 05.06.1990 HZS Slovensky raj Miroslav Vermeš 15.02.1989 HZS Slovensky raj
Matej Petran 01.02.1989 CF LM Róbert Budaj 20.06.1989 CF LM
Michal Volf 04.03.1981 HK Baranec Ján Púchovan 30.04.1982 HK Baranec
Michal Poddaný 14.09.1991 LK Družba Smrečany-Žiar Jozef Puttera 31.05.1987 LK Opalisko Závažná Poruba
Róbert Frank 09.11.1995 Penzión Frank Rastislav Slyško 28.11.1974 Penzión Frank
Marek Donoval 12.02.1989 OZ Kordícky Hrebenák Michal Gonda 09.03.1982 vsetkonabeh.sk
Radovan Žiška 30.08.2003 Amantes Oliver Žiška 02.04.1997 Amantes
Michal Staroň 11.09.1980 PROtour Travel Agency Michal Velner 01.04.1989 PROtour Travel Agency
Milan Dermek 16.09.1982 HK Baranec Lubomir Olejnik 19.09.1988 OSK Liskova
Michal Salaj 03.05.1989 Vetrená Poruba Milan Šoltýs 09.06.1972 Batizovce
Pavol Korem 10.01.1986 ŠRDR Tomáš Maťko 08.04.1992 ŠRDR
Peter Lepeš 17.01.1980 SN Slavomír Jusko 11.10.1979 SN
Miroslav Marušiak 08.12.2000 TJ Družba Smrečany-Žiar Matúš Bartalský 01.06.1995 TJ Družba Smrečany-Žiar
Lukáš Houda 15.05.1986 Zvolenskí čerti Tomáš Červienka 15.11.1991 Zvolenskí čerti
Šimon Klimčík 07.06.1993 Liptov Cycling Team Matej Petrovič 22.12.1995 BK Opalisko Závažná Poruba
Martin Trizna 28.07.1984 James Bobrovec Samuel Trizna 07.07.1993 Sk žiarska dolina
Tomáš Dzuroška 13.04.1978 TJ Družba Smrečany Žiar Martin Moravčík 28.03.1989 TJ Družba Smrečany Žiar
Filip Karkošiak 02.08.2001 TJ Družba Smrečany Žiar Jakub Boroš 12.09.1997 TJ Družba Smrečany Žiar
Miro Ševček 17.04.1973 Roboši Adam Baštek 19.06.1986 Roboši
Marek Košecký 13.05.1976 Strong&fit Jozef Trsťan 28.10.1984 Strong&fit
Martin Hatňančík 31.01.1989 Manin PB Lukáš Martinka 01.04.1989 Manin PB
Radovan Bíroš 16.01.1986 Extreme Obstacle Runners Peter Žiška 01.06.1987 Extreme Obstacle Runners
Tomáš Kališ 18.12.1990 skialpcentrum.sk Andrej Škovrán 13.06.1990 skialpcentrum.sk

Mužské dvojice do 100 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Ivan Ilavský 20.05.1958 TJ Sokol Chvatimech Peter Farkaš 09.11.1983 TJ Sokol Chvatimech
Ivan Turciak 24.03.1971 L. Mikulas Viliam Trizna 25.05.1971 L. Mikulas
Ján Žiška 27.12.1971 Matrtaj RACE Milan Krajčí 07.03.1972 Matrtaj RACE
Zbyňo Poddaný 13.06.1965 LK Družba Smrečany Žiar Ivan Trefný 01.12.1985 LK Družba Smrečany Žiar
Tomáš Buchal 20.07.1985 Kremnica Vladimír Buchal 15.02.1963 Kremnica
Igor Bistiak 15.03.1974 HK Baranec Zdenko Ondruš 08.07.1982 HK Baranec
Jaroslav Válek 13.07.1980 TJ Družba Smrečany-Žiar Juraj Mlynarčík 04.05.1978 TJ Družba Smrečany-Žiar
Juraj Gašparovič 26.05.1991 Trenčín Milan Gašparovič 24.07.1964 Trenčín
Ľubomír Juroš 07.03.1970 Adamšport Ružomberok Martin Mikuštiak 05.11.1973 Adamšport Ružomberok
Peter Kún 08.03.1978 HZS Slovenský raj Marek Knutel 22.05.1977 HZS Slovenský raj
Lukáš Rec 12.10.1988 CFLM Jozef Surovček 03.12.1969 CFLM
Paľo Šiarnik 25.11.1984 Smrečany Paľo Šiarnik 07.01.1959 TJ Družba Smrečany-Žiar
Ján Olšiak 15.12.1966 LK Hriňová František Šulek 18.09.1972 Ski Team Jase Látky

Mužské dvojice nad 100 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Ján Kršák 04.02.1970 Vasilov Ján Lovás 24.11.1954 Dolný Kubím
Miroslav Vereb 14.03.1967 Witoria Vladimir Labaj 21.04.1970 LM
Ľubomír Pekara 11.06.1969 Medvedí okruh Jaro Stupňan 14.12.1963 Medvedí okruh
Rastislav Košo 17.08.1961 Svätý Kríž Zdeno Danko 04.09.1964 Korytkár Jalovec
Alexander Richter 07.06.1975 TJ Roháče Ján Jurina 19.01.1954 Bokami Západných Tatier
František Zsigmond 04.05.1966 TJ Roháče Milan Plevák 09.07.1957 TJ Roháče
Milan Jurčo 14.09.1957 Tatranské orly Chris Symonds 21.11.1973 Tatranské orly
Igor Vinklarek 16.08.1964 Drevenica u vinklika Vladimir Sykora 24.08.1964 Drevenica u vinklika

Ženské dvojice

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Mirka Brodňanová 24.03.1983 Klub Kvetka Janka Židekova 05.05.1960 Klub Kvetka
Janka Dudová 15.12.1997 TJ Družba Smrečany - Žiar Veronika Váleková 23.04.1984 TJ Družba Smrečany - Žiar
Janka Gombalová 04.08.1991 KTS UMB BB Pavla Kukuczková 09.07.1993 HO Mosty

Zmiešané dvojice

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Adam Mikulaj 20.03.2002 HAPPY FEET Natalia Novotna 24.04.2001 HAPPY FEET
Marek Rybár 13.07.1978 Rybárová Team Lucia Rybárová 02.06.1988 Rybárová Team
Tomáš Chromec 12.01.1982 Bobrovec Michaela Klobušiaková 11.09.1991 Bobrovec
Marianna Trteková 14.05.1991 Filištín Michal Dieška 28.01.1988 Filištín
Petra Tukova 03.12.1985 Chata Baranec Norbert Dorkovič 15.09.1982 Chata Baranec
Alena Janíčeková 15.07.1984 Sportakus cycling team Ján Janíček 07.02.1980 Sportakus cycling team
Robert Schlosser 16.09.1975 Spišská Nová Ves Lenka Baronová 28.08.1978 Spišská Nová Ves
Matej Hrnčiar 20.08.1989 Ski Club ZEAL Slovakia Michala Antošková 22.02.1988 Ski Club ZEAL Slovakia
Miroslav Hulej 25.05.1964 Ružomberok Simona Hulejova 19.11.1992 Ružomberok
Veronika Kalousková 14.11.1987 Box club Patriot Liptovský Mikuláš Ján Kamenský 23.02.1965 Liptovský Peter
Ján Navrátil 12.07.1984 Bro&Sis Power Team Petra Navratilova 29.08.1977 Bro&Sis Power Team
Matej Mrázik 17.08.1999 EšKá Bosá noha Laura Kovárová 30.05.2003 New-wave multisport
Marián Števček 23.11.1983 TJ Druzba Smrecany žiar Zuzana Števčekova 18.03.1986 TJ Druzba Smrecany Ziar
Juraj Palovič 21.12.1983 Plody Zeme Soňa Palovičová 07.05.1994 Plody Zeme
Vladimír Lištiak 22.05.1972 ŠK Kriváň Važec Sofia Kleinová 19.01.2004 ŠK Kriváň Važec
Lenka Niňajová 04.04.2001 BK Opalisko Závažná Poruba Samuel Beťko 18.09.2003 BK Opalisko Závažná Poruba

Juniori

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Samuel Florek 01.03.2005 KB Breza
Adam Pomšár 03.01.2003 R.C.T. Martin

Juniorky

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Zuzana Kasmanová 28.11.2003 Maratón klub Rajec
Katarína Zimenová 27.01.2003 Maratón klub Rajec

Ženy

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Ivana Szaboova 20.05.1987 ESC KOSICE
Silvia Matovičová 01.03.1991 Rožňava
Věra Linhartová 18.03.1993 Maminka
Miroslava Belkova 27.10.1973 Horal bike team
Kristína Rusinová 21.08.1992 R-BIKE Dolný Kubín
Jana Žuffová 21.01.1975 ŠK Oravaman

Muži do 40 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Miroslav Vermeš 15.02.1989 HZS Slovensky raj
Viliam Pischko 07.05.1989 Trian
Andrej Bohúň 23.01.1981 Malinô SkiAlp Team
Adam Jurena 01.02.2000 Liptovský Hrádok
Patrik Dubovecký 18.01.1989 Liptovské Sliače
Dávid Greguška 04.01.1999 Istebné
Peter Kalman 20.11.1983 Pohorelá
Peter Kalman 20.11.1983 Horská chata pod Kráľovou hoľou
Milan Sklenár 13.06.1980 STG-RUŽOMBEROK
Tomáš Linhart 26.07.1991 Sk Sporting Příbram
Lukáš Klenec 15.05.1987 Hubová
Daniel Novota 14.10.1985 Kraliky
Peter Folta 13.11.1985 Sportakus cycling team
Peter Hslko 09.04.1991 Dolný Kubín
Ján Faltus 09.05.1988 Ilava
Zdenko Tichy 14.10.1982 Adamov

Muži do 50 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Martin Hanic 17.12.1977 -
Ľubo Mikulka 17.11.1970 Necpaly
Jindrich Spratek 17.10.1974 Vendryne 1074
Matúš Jurečka 26.01.1979 T.A.T. Martin
Fero Šulek 18.09.1972 Ski Team Jase Látky Huta

Muži nad 50 rokov

Meno Priezvisko Dátum narodenia Klub
Jaroslav Dej 15.04.1968 ŠTK PEZINOK
Marian Magdosko 17.02.1966 MKM Skalica
Julius Kello 14.02.1869 Skialp Bobrovec
Andrzej Szlachtowski 23.01.1969 Old Podhale

Mužské dvojice do 80 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Ľubomír Kuzman 13.11.1979 BIKE KLUB LIPA Milan Juriga 03.07.1987 BIKE KLUB LIPA
Šimon Spratek 14.02.2006 TJ TŽ Třinec Vojtech Spratek 13.09.2001 TJ Karpentná
Peter Kun 08.03.1978 HZS Slovenský raj Ivan Mudroň 28.05.1984 HZS Slovenský raj
Matúš Trajteľ 27.04.1988 Matúšovci Matúš Dekrét 22.09.1992 Matúšovci

Mužské dvojice do 100 rokov

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Tomáš Buchal 20.07.1985 Buškovci Vladimír Buchal 15.02.1963 Buškovci
Ivan Trajteľ 02.05.1964 Svratka Matúš Trajteľ 27.04.1988 Myto

Mužské dvojice nad 100 rokov

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári

Ženské dvojice

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadni pretekári

Zmiešané dvojice

Meno cyklistu Priezvisko cyklistu Dátum narodenia cyklistu Klub cyklistu Meno bežca Priezvisko bežca Dátum narodenia bežca Klub bežca
Eduard Schelling 09.12.1973 Malatiná Žaneta Schelling 11.12.1977 Malatiná
Aneta Temecka 04.10.1990 --- Grzegorz Temecki 13.09.1981 ---
Zuzana Klocková 11.05.1978 - Peter Klocok 26.02.1976 -
Radovan Janek 15.04.1974 LARA BAGS amater Lenka Janeková 16.06.1978 LARA BAGS amatér